Nasi pracownicy

Nasz zespół to profesjonalni instruktorzy, mający szerokie doświadczenie w dziedzinie wyjazdów integracyjnych a także spotkaniach biznesowych i szkoleniach team building.
Dorota Arantowicz to profesjonalna instruktorka survivalu i ratowniczka górska. Od dwunastu sezonów uczy młodych adeptów sportu.  Prowadzi również eventy team building dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Przygotowała w swojej karierze około trzysta spotkań. Specjalizuje się z fabułach aktywnych fizycznie i kryminalno – militarnych. W życiu cywilnym jest mamą Tymoteusza i Wiktorii, milośniczką książek podróżniczych i dobrych restauracjijazdy na rowerze. Posiada także dwuletniego  kanarka.
Natalia Donimirska to najwyższej klasy animatorka narciarstwa i ratowniczka wodna. Od pięciu sezonów uczy młodych fanów rekreacji ruchowej.  Realizuje też szkolenia team building dla biznesu. Zorganizowała przez kilka ostatnich sezonów prawie siedemdziesiąt wydarzeń. Specjalizuje się z scenariuszach podróżniczych a także muzycznych. Po godzinach jest mamą trzech córek, pasjonatką teatru i opery i zakupów odzieżowych. Ma także sześcioletniego  kanarka.
Monika Wójcicka to ceniona w branży trenerka biegów przełajowych i ratowniczka wodna. Od siedmiu sezonów rozwija młodych miłośników sportu.  Realizuje też imprezy team building dla osób wykluczonych społecznie. Zorganizowała jako menedżer imprez około pięćset spotkań. Specjalizuje się z scenariuszach ekstremalnych i artystycznych. Prywatnie jest mamą sześcioletnich bliźniaczek, pasjonatką teatru i opery i krzyżówek. Ma także dwuletniego  kanarka.
Monika Bortnowska to najwyższej klasy animatorka snowboardu i ratowniczka górska. Od dziesięciu lat kształtuje młodych miłośników wysiłku w plenerze.  Organizuje też wyjazdy team building dla biznesu. Przeprowadziła jako kierownik naszych projektów ponad dwieście wydarzeń. Specjalizuje się z scenariuszach przygodowych i kursach rozwoju osobistego. Po pracy jest mamą ośmioletniego syna i dwuletniej córki, hobbystką jazzu i bluesa i kwiatów doniczkowych. Posiada także trzyletniego  chomika.

03.06.2016. 14:05