Oryginalna symulacja na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla sektora firm określanych jako SME, fundacji niekomercyjnych i jednostek samorządowych od kolejnego kwartału przedstawiamy symulację team building: Komiczne mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w czołgi (Roboczy tytuł tej symulacji jest na razie roboczy – ale oddaje sens tego modułu.)
Naszą symulację przeprowadzamy na kursach z podejmowania decyzji, z rozwiazywania konfliktów oraz na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Szkolenia Z Zarządzania.

KATEGORIA SYMULACJI:
Problematyka zabawy: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia licencji: Turcja
Czas trwania kompletnego modułu: pół dnia
Liczba uczestników: minimalnie 7, do 16.
Lista potrzebnego sprzętu: hula hop - sztuk dwie, szpachelka trójkąt - sztuk siedem, myszka- sztuk siedem, trochę mąki, paczka ultramarynowych farbek, garnek

REFERENCJE
ARTSTAR Roman Ogórkiewicz, “Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe HARES” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Firma Optimal Dorota Grześko, EKOANALITYKA Jerzy Sternal, Sławomir Stróżyk P.P.H.U. ”STRO-STAL” , SYSTHERM Danuta Gazińska, PROPART Sp. z o.o., Gmina Pobiedziska, Gmina Wolsztyn, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu , „DPI” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Fundacja "Neuron", Klub Kultury MARYSIN, Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne , Społeczne Towarzystwo Oświatowe , Stowarzyszenie Fox Pro , Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Bemowo, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci "Szansa" - Oddział Terenowy Warszawa - Ochota , ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była też rozgrywana na studiach podyplomowych „Muzealnictwo, konserwacja”

LITERATURA:
Osobom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry rekomendujemy te pozycje literaturowe:

• 12 ikon ekonomii-Rene Lüchinger

• Kompleksowa Karta Wyników-Hubert Rampersad

• Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha-Richard J. Connors

• Przechytrzyć social media-Evan Bailyn

• Organizacja Zachowań Zespołowych-Piotr Wróbel, Ryszard Rutka

• Przedsiębiorczość technologiczna w małych i średnich firmach-Stefan Lachiewicz , Marek Matejun , Anna Walecka

• Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami-Grzegorz Szczerba

SZKOLENIE TRENERSKIE:
    Data: do ustalenia
    Miejsce: Gąsawa, hotel Turkus, ulica Sadowa 25
    Opłata za uczestnictwo: 2700 zł brutto. Proponujemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – dziewięć rat.
    W cenie programu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Stroganoff drobiowy z grzybami i papryką podany z pieczywem własnego wypieku. Drugie danie: Wołowina w sosie własnym, podana z kluskami śląskimi i buraczkami.. Deser: Delikatny krem budyniowy ukryty we wnętrzu puszystego ciasta parzonego. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

03.06.2016. 14:05